Hakkımızda

Okul Malzemeleri

Profesyonel yönetimi, geniş ürün yelpazesi, kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerini eksiksiz ve başarı ile tamamlayan güvenilir yapısı ile eğitim donanımları sektöründe çok çeşitli projelere imza atmıştır. Eğitim donanımları konusunda müşterilerine en doğru ve en etkili yöntemleri sunmayı; talep ve beklentilerini son noktaya kadar takip ederek müşterilerini doğru şekilde yönlendirmeyi hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için, eğitim donanımları ile ilgili bütün teknolojileri yakından takip eder ve sizler için hayata geçirir. Geçmişten gelen bilgi birikimini siz müşterilerimiz için hayata geçirmeyi kendine hedef belirlemiştir.Adana Okul Malzemeleri Kardeşler Dağıtım, istedikleri hedef kitleye çok kısa sürede ve etkin bir biçimde ulaşmak isteyen okullar ve eğitim kurumlarına geniş ürün yelpazesi ile en uygun seçeneği sunmaktadır. 
Adana Okul Malzemeleri Kardeşler Dağıtım Olarak ; Kırtasiye,kırtasiye malzemeleri,okul malzemeleri, eğitim araç ve gereçleri,yazı tahtaları,panolar, okul öncesi dizayn donanım,eğitici materyaller,eğitim gereçleri,atatürk köşesi,atatürk büstü,bayrak,flama,yönlendirme levhaları,arşiv odası,kütüphane,tüm okul araç gereç donanım ve malzemeleri ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz 


Önce güven ilkesi ile yola çıkan Portföyüne güçlü ve kurumsal şirketleri alan firmamız; 
Yazı tahtaları 
Okul sıraları 
Levhalar 
Mantar Panolar 
Haritalar 
Prejeksiyon Cihazları 
Laboratuvar Malzemeleri 
Silgi ve Tebeşir 
Okul Öncesi Metaryaller ve Donanım 
Alanlarında kalite, uygun fiyat ve güven konusunda siz müşterilerilerimizin isteklerini cevaplamaya devam etmektedir.Bizimle tanışmanız sizin, sizinle tanışmamız bizim kazancımızdır.